2K Mekanik Havalandırma, kurulduğu günden bugünlere  kadar alanında uzman çalışanları ile; müşterilerine havalandırma sistemleri, ısıtma soğutma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, klima santralleri, havalandırma izolasyon uygulamaları, havalandırma ekipmanları, havalandırma cihazları, havalandırma kanal imalatı, toz toplama sistemleri, filtreli sistemler, hücreli aspiratör, fanlar, damper ve menfezler konusunda projelendirme, imalat, uygulama ve montaj hizmetleri vermektedir.

Misyonumuz; Havalandırma alanında tüm sorunlarınıza en iyi çözümü bulmak doğru malzeme, kaliteli işçilikle sağlıklı ve uzun yıllar memnuniyetinizi görmektir.

Vizyonumuz; 2K Havalandırma olarak hizmet anlayışımız da dürüst, ilkeli, işini sahiplenen ve işini sürecin başından sonuna kadar sorunsuz bir şekilde tamamlayarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak havalandırma sektöründe kalıcı noktalara ulaşabilmek..

2K Havalandırma uzman saha ekipleriyle havalandırma ihtiyacı olan tüm müşterilerine uygun fiyatlarla, doğru malzeme ve temiz uygulama ile hizmet sunmaya devam ediyor.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve talep oluşturmak için bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz..


0542 776 04 89 0531 678 70 30 WhatsApp Destek Firmamızın Konumu