Hakkımızda

Hakkımızda

2K Mekanik Havalandırma, kurulduğu günden bugüne konusunda uzman çalışanları ile müşterilerine havalandırma sistemleri, ısıtma soğutma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, klima santralleri, havalandırma izolasyon uygulamaları, havalandırma ekipmanları, havalandırma cihazları, havalandırma kanal imalatı, toz toplama sistemleri, filtreli sistemler, hücreli aspiratör, fanlar, damper ve menfezler konusunda projelendirme, imalat, uygulama, montaj hizmetleri vermektedir.

Havalandırma alanında tüm sorunlarınıza en iyi çözümü bulmak ve sizin memnuniyetinizi görmektir.Doğru malzeme kaliteli işçilikle sağlıklı ve uzun yıllar memnuniyetinizi görmektir.

MİSYONUMUZ

2K Havalandırma olarak hizmet anlayışımız da , dürüst, ilkeli, işini sahiplenen ve işini ilk andan itibaren en doğru şekilde yaparak tamamlamak ve bunların neticesinde müşteri memmuniyetini ilk sırada tutarak havalandırma sektöründe kalıcı lider bir gruba erişmek.

VİZYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı sunan 2K Havalandırma uzman saha ekipleriyle çözüm ortaklarımızla birlikte başarıya ulaşmak.

SORUMLU

Ürün ve hizmetlerimizin sorumluluğunu taşırız. Çözüm ortağı olarak yer aldığımız projeleri üretiriz. Projelerde payımıza düşen sorumluluktan kaçınmayız.

ESNEK

Müşteri odaklılık, talep ve beklentileri üst düzeyde karşılayabilmek, esnekliği gerektirir. Gerek müşterilerimize, gerek iş paydaşlarımıza karşı, gerekse içinde yer aldığımız sosyal ve mesleki platformlarda çözüme odaklı, esnek yaklaşımlar getiririz.

KALICI

Kurum içinde ve dışında kurduğumuz ilişkilerin kalıcı olmasına ve iş modellerimiz ile kurumumuzun gelecekte de varlığını sürdürebilir olmasına çalışırız. Sürdürülebilir gelişmeyi savunuruz.

PROAKTİF

Olası sorunları, engelleri öngörerek düzeltici/önleyici faaliyetlerle kontrol altında tutarak sorunların ortaya çıkmasını önlemek ve hataların tekrarlanmamasını sağlamak için sürekli gözden geçirilen çözümler üretiriz.

SPACE

2K Mekanik Havalandırma Sistemleri tüm hakları saklıdır.

Bize yazın!
Bize ulaşın!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?